Profesja lidera wymaga ciągłej pracy nad sobą, ale za to rozwój własny gwarantuje profesjonalizm, a on przemienia się w potężne prowizje i budowanie silnej, rozwojowej organizacji w modelu rekomendacyjnym.

Znam naszą branżę bardzo dobrze i powiem ci ważną rzecz – każdy lider z branży który przestał czytać choć 30 minut dziennie, przestał się wewnętrznie rozwijać – dziś nie ma struktur, dziś nie zarabia w tej branży.

20 lat temu, każdy kto wchodził w biznes posuwał się do przodu bez potrzeby wiedzy, intuicyjnie. Szedł na spotkania opowiadając swoimi słowami i to wystarczało.

Ale marketing ewoluował, uciekł tym “liderom” którzy przestali pracować nad sobą. Dziś do ludzi bez silnej postawy, świadomości branży, produktu, perspektyw, bez umiejętności przekazywania planu marketingowego w sposób profesjonalny i dojrzały – nikt do takich osób już nie dołącza.

Znam liderów którzy zostali mentalnie w tamtych czasach – dziś grupy im się nie budują, rozpadają i nie mają stabilizacji.

Znam liderów którzy idą jak burza, mają gigantyczne obroty, a mają po dwadzieścia parę lat – ale są świadomi, wyglądają, mają wewnętrzną moc, siłę i cele. Bije od nich pełen profesjonalizm i postawa – ale wiedzą w czym są i dokąd zmierzają, wiedzą o co walczą…

Nastawienie na mądry rozwój, gwarantuje duży poziom wpływu i wizerunek profesjonalisty. A to skutkuje zaufaniem i autorytetem, co przekłada się na lepszy rozwój zespołu.

Poniżej masz jeden z moich fragmentów autorskiego programu rozwojowego, jednego z najlepszych, które transformują człowieka do poziomu świadomego lidera.

Po to się ludzie szkolą i rozwijają, aby swobodnie działać w realnym świecie. Wiem, że niektórzy się szkolą aby zbierać certyfikaty i karmić ego, ale to nie jest droga lidera.

Obejrzyj w wolnej chwili szkolenie, i rozważ nabycie całego programu, który mocno i skutecznie rozwija osobowość przywódczą.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane artykuły

Alex Ferguson i wytrzymałość psychiczna

Gary Neville, była gwiazda piłki nożnej Manchester United, obecnie ekspert sportowy, powiedział kiedyś: „Przez 20 lat grałem w klubie, w którym byłem całkowicie bezpieczny psychicznie.

Zapisz się do newslettera​​

i otrzymuj informacje i nowych artykułach na blogu, szkoleniach i publikacjach, które pomogą Ci kształtować Twoją przyszłość.