Sztuka działania lidera

Profesja lidera wymaga ciągłej pracy nad sobą, ale za to rozwój własny gwarantuje profesjonalizm, a on przemienia się w potężne prowizje i budowanie silnej, rozwojowej organizacji w modelu rekomendacyjnym.

Znam naszą branżę bardzo dobrze i powiem ci ważną rzecz – każdy lider z branży który przestał czytać choć 30 minut dziennie, przestał się wewnętrznie rozwijać – dziś nie ma struktur, dziś nie zarabia w tej branży.

20 lat temu, każdy kto wchodził w biznes posuwał się do przodu bez potrzeby wiedzy, intuicyjnie. Szedł na spotkania opowiadając swoimi słowami i to wystarczało.

Ale marketing ewoluował, uciekł tym “liderom” którzy przestali pracować nad sobą. Dziś do ludzi bez silnej postawy, świadomości branży, produktu, perspektyw, bez umiejętności przekazywania planu marketingowego w sposób profesjonalny i dojrzały – nikt do takich osób już nie dołącza.

Znam liderów którzy zostali mentalnie w tamtych czasach – dziś grupy im się nie budują, rozpadają i nie mają stabilizacji.

Znam liderów którzy idą jak burza, mają gigantyczne obroty, a mają po dwadzieścia parę lat – ale są świadomi, wyglądają, mają wewnętrzną moc, siłę i cele. Bije od nich pełen profesjonalizm i postawa – ale wiedzą w czym są i dokąd zmierzają, wiedzą o co walczą…

Nastawienie na mądry rozwój, gwarantuje duży poziom wpływu i wizerunek profesjonalisty. A to skutkuje zaufaniem i autorytetem, co przekłada się na lepszy rozwój zespołu.

Poniżej masz jeden z moich fragmentów autorskiego programu rozwojowego, jednego z najlepszych, które transformują człowieka do poziomu świadomego lidera.

Po to się ludzie szkolą i rozwijają, aby swobodnie działać w realnym świecie. Wiem, że niektórzy się szkolą aby zbierać certyfikaty i karmić ego, ale to nie jest droga lidera.

Obejrzyj w wolnej chwili szkolenie, i rozważ nabycie całego programu, który mocno i skutecznie rozwija osobowość przywódczą.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Możliwość komentowania została wyłączona.

Polecane artykuły

Wygrywanie dzięki nastawieniu

Rola nastawienia u sportowca i trenera Jestem promotorem świadomego rozwoju osobowości, bo wiem, że stronę psychologiczną nie tylko można kształcić, ale powinno się nad nią

Zamrożenie rozwoju osobowości

Jeżeli kierujesz się nastawieniem na niezmienność, trwałość, oraz odbierasz ludzi i świat takim schematem – jest jak jest, ludzie są jacy są, jestem jaki jestem

Zapisz się do newslettera​​

i otrzymuj informacje i nowych artykułach na blogu, szkoleniach i publikacjach, które pomogą Ci kształtować Twoją przyszłość.