9 kroków jak wejść na drogę bogacenia się

Nieświadomość finansowa dotyczy olbrzymiej części populacji. Schematy myślenia i działania powodują, że ludzie żyją w długach lub pod kreską.

Na szczęście można przejść reedukację i podnieść swoje finansowe IQ oraz poziom zaradności. Poniżej przedstawiam Ci prosty „test” który zbada, czy jesteś świadomy lub nieświadomy w obszarach finansów. Zaznacz, co jest twoim nawykiem i co robisz, a czego jeszcze nie – to informacja zwrotna dla Ciebie.

Lista kontrolna poziomu nieświadomość finansowa:

1.Robię system kontroli wydatków, wiem ile zarabiam, ile zostaje

2.Zrobiłem na piśmie wizję i zaplanowałem długoterminową drogę prowadzącą do zwiększania poziomu zarabiania, najlepiej pasywnego/odnawialnego.

3.Zrobiłem kroki milowe i etapy celów – wiem czego chce i jest to dla mnie ważne.

4.Przejąłem inicjatywę i mam odpowiedzialność za swój finansowy los – nie obwiniam losu, rodziców, okoliczności.

5.Codziennie trzymam się rytmu pracy zgodnie z wizją i planem przybliżającym mnie do ustalonego wyniku.

6.Wszedłem w niezahamowane działanie – nie waham się w działaniu, nie rozmyślam, nie sabotuje swoich decyzji.

7.Mam dyscyplinę, traktuję siebie poważnie i działam zgodnie z priorytetem.

8.Zaprojektowałem wstępną strategię konkretnego działania – wiem co chcę robić, z kim chcę robić, jak chcę to robić i gdzie.

9.Całą energię kieruję ku przyszłości, zero bycia ofiarą i życia błędami z przeszłości lub nieprzychylnymi okolicznościami.

Jak Ci poszło? Co już robisz, a czego jeszcze nie?

Dasz sobie teraz jakąś radę na przyszłość?

Wyjdź z poziomu nieświadomości finansowej i zostań człowiekiem, który wykorzystuje swój potencjał i rozwija się na drodze do niezależności finansowej.

Jeśli wiesz, czujesz, że musisz dokonać przełomu w swoim życiu i pragniesz czegoś innego niż tego co miałeś przez ostatnie 5-10 lat, koniecznie umówmy się na kawę online, może będę Ci w stanie pomóc.

Pozdrawiam, Sławek

ps przejdź potężny kurs podnoszący inteligencję finansową, lub rozpocznij ze mną budowanie swojego biznesu online w najnowocześniej systemie. Zapraszam.

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Możliwość komentowania została wyłączona.

Polecane artykuły

Wygrywanie dzięki nastawieniu

Rola nastawienia u sportowca i trenera Jestem promotorem świadomego rozwoju osobowości, bo wiem, że stronę psychologiczną nie tylko można kształcić, ale powinno się nad nią

Zamrożenie rozwoju osobowości

Jeżeli kierujesz się nastawieniem na niezmienność, trwałość, oraz odbierasz ludzi i świat takim schematem – jest jak jest, ludzie są jacy są, jestem jaki jestem

Zapisz się do newslettera​​

i otrzymuj informacje i nowych artykułach na blogu, szkoleniach i publikacjach, które pomogą Ci kształtować Twoją przyszłość.