Kim jestem? Pytanie zadawane od zarania dziejów.

Istnieje wiele miar osobowości, a każda z nich oferuje własny, unikalny wgląd w to, kim jesteś. Jednak różnice w jakości testów, rozbudowaniu wglądu, w strategii postępowania, oraz różnice w cenie – są bardzo duże.

Najpopularniejsze testy są często tylko diagnostyczne – bez konkretnych dalszych narzędzi rozwojowych – jak dalej przekraczać granice rozwoju.

Poniżej znajduje się kilka naprawdę uzasadnionych powodów, dla których warto a nawet trzeba przejść program Kim Naprawdę jestem  i przejść system ORSA.

1. Pomoże Ci w wyborze kariery i odkrycia najlepszej drogi zawodowej dla Ciebie

Powinieneś być inżynierem czy lekarzem? Pracownikiem socjalnym czy dziennikarz? A może księgowość czy jednak handlowiec? Pasja jest bardzo ważna, ale to twoja osobowość jasno określa, jaki zawód jest dla ciebie odpowiedni – abyś się nie „męczył” i nie wypalił zawodowo.

Jeżeli masz predyspozycje do nawiązywania kontaktów, łatwo przekonujesz, czujesz się świetnie wśród ludzi, jesteś towarzyski i lubiany – to praca na samodzielnym stanowisku, przy „papierkach”, w odizolowaniu – będzie dla ciebie cierpieniem i pozbawi cię radości.

W programie KIM NAPRAWDE JESTEM – ustalisz swoje mocne strony w oparciu o naukowe dowody i będziesz wiedział do czego masz predyspozycje.

2. Pomoże Ci zrozumieć Twoje mocne i słabe strony.

To nieznajomość siebie powoduje większość konfliktów wewnętrznych, stres, frustrację, złe decyzje i strategie odnośnie pracy, biznesu, związków.

Nie wystarczy zadać sobie pytanie – kim jestem? – i szukać na nie odpowiedzi. Potrzeba mieć zewnętrzny system – który „złapie” naszą samoocenę, wizerunek, zachowanie, cechy, osobowość – i zrobi z tego model. Wtedy „zobaczymy” i „udowodnimy” – kim jesteśmy.

System ORSA – pozwoli ci dowiedzieć się o sobie tyle, ile nie dowiedziałeś się o sobie przez całe życie.

Im lepiej siebie znasz, tym bardziej jesteś w stanie potwierdzić to, czego naprawdę potrzebujesz w życiu, w związkach lub w innych obszarach życia.

3. Odgrywa rolę w komunikacji  społecznej.

Style komunikacji różnią się od siebie i to bardzo. Ostatnie lata buduje zespoły i jasno widać, że do każdej osoby trzeba podejść nieco indywidualnie.

Sztuka komunikacji i dogadania się jest jedną z najważniejszych sztuk – dom, praca, dzieci, związek – podstawą jest komunikacja. Ile stresu i nerwów kosztuje nas niezrozumienie tego – dlaczego ten ktoś nas denerwuje.

4. Odkryjesz strategię – jak budować związki

Kto nie szuka odpowiedzi – jak stworzyć dobry związek? Jak rozumieć zachowanie partnera? Jak unikać kłótni i awantur? Jak zwiększyć nasze relacje i jakość dialogu?

Dzięki systemowi ORSA – będziesz czytał partnera jak na dłoni, dzięki temu zmniejszy się ilość negatywnej energii i czasu między wami.

KIM JESTEM? To program diagnostyczno-rozwojowy na autorskim systemie ORSA.

Więc bez strachu wpadnij do mnie i zlikwiduj wszystkie swoje zapytania – dlaczego, co, jak, czemu, po co…

Obiecuję, że nareszcie będziesz rozumiał znaczenie powiedzenia: BYĆ SOBĄ.

Do zobaczenia po drugiej stornie – na szkoleniu. Będziemy sam na sam, 1:1 – tylko Ty i ja.

Sławek

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Możliwość komentowania została wyłączona.

Polecane artykuły

Wygrywanie dzięki nastawieniu

Rola nastawienia u sportowca i trenera Jestem promotorem świadomego rozwoju osobowości, bo wiem, że stronę psychologiczną nie tylko można kształcić, ale powinno się nad nią

Zamrożenie rozwoju osobowości

Jeżeli kierujesz się nastawieniem na niezmienność, trwałość, oraz odbierasz ludzi i świat takim schematem – jest jak jest, ludzie są jacy są, jestem jaki jestem

Zapisz się do newslettera​​

i otrzymuj informacje i nowych artykułach na blogu, szkoleniach i publikacjach, które pomogą Ci kształtować Twoją przyszłość.