Wolność finansowa – kodowanie mentalne – VOD

Dlaczego wszyscy nie jesteśmy bogaci?

Życie w prawdziwym dostatku to coś znacznie więcej niż zarabianie pieniędzy. Skupiając się tylko na maksymalizacji sowich profitów nigdy nie osiągniesz prawdziwego bogactwa. Cała ta podróż zaczyna się wewnątrz Ciebie. I jeśli istnieje na świecie coś, co uniemożliwia Ci na ten moment bycie osobą opływającą w dostatki – możesz być pewien, że znajduje się to w najciemniejszych zakamarkach Twojego umysłu. Dzięki temu szkoleniu zajrzysz wgłąb siebie i znajdziesz wszystkie sabotujące Twój realny rozwój programy. Nie podejrzewasz nawet, ile śmieci zgromadziłeś w sobie w toku wychowania i całego swojego dotychczasowego życia.

Pieniądze szczęścia nie dają, pierwszy milion trzeba ukraść, bieda uszlachetnia, pieniądze to źródło wszelkiego zła… długo można by wymieniać mentalne trucizny, którymi z premedytacją karmiono nas od najmłodszych lat. Problemem w tej sytuacji nie jest intelektualne zrozumienie toksyczności tych sloganów. Musisz się ich całkowicie pozbyć ze swojego życia – zneutralizować truciznę w swoim mentalnym krwiobiegu i udowodnić sobie samemu, że przytoczone hasełka nie mają absolutnie nic wspólnego z prawdą. Bo chyba przyznasz mi rację, że jeśli istnieje na tym świecie coś, co z pewnością nie uszlachetnia to jest to niezdolność do zaspokojenia swoich podstawowych potrzeb. Wynikająca wszechogarniającej biedy desperacja, przez którą przestajemy być w pełni ludźmi. Bo kiedy w człowieku dochodzą do głosu pierwotne instynkty, jest zdolny do wszystkiego.

Już teraz wykonaj pierwszy krok do uwolnienia się z tego zaklętego kręgu miernoty i pozwól sobie na życie, na jakie naprawdę zasługujesz.

Przykry obraz rzeczywistości

Sposób funkcjonowania naszego świata niezmiennie mnie zaskakuje. Wykuwamy sobie na pamięć nazwy stolic wszystkich państw świata, wiemy z czego składają się poszczególne warstwy ziemi i jak kwas siarkowy reaguje z wodorotlenkiem sodu – a nie mamy pojęcia, jak zarządzać własnymi finansami. Nikt nie zadaje sobie trudu, żeby pomóc nam zatroszczyć się o swój budżet i o to, żeby nauczyć nas naprawdę zarabiać, a nie podejmować pracę niewolniczą u kogoś, kto będzie czerpał prawdziwe profity korzystając z naszego czasu, który sprzedamy mu za bezcen.

Smuci mnie to, że tak rezolutny gatunek, jakim jest ludzkość przyjął za normę sposób funkcjonowania, w którym działamy według powyższego modelu przez kilkadziesiąt lat swojego życia. A żeby było jeszcze zabawniej – żyjemy tak tylko po to, żeby po tym czasie dostać od państwa jałmużnę, która nie wystarczy nam na pokrycie podstawowych wydatków. A co gdyby rozegrać to inaczej? Przedsięwziąć styl działania, który pozwoliłby Ci przejść już za 10 lat na prywatną emeryturę? Bez frustracji, długów i sytuacji awaryjnych. Według sprawdzonego w praktyce modelu, który po prostu działa. Zainteresowany?

Zmiana jest możliwa!

Dobra wiadomość jest taka, że ludzki umysł jest wynalazkiem w pełni plastycznym. Oznacza to, że możesz go modelować w dowolny sposób – niezależnie od tego, ile lat już przeżyłeś. Zawsze możesz przekształcić swój świat w sposób, który całkowicie zmieni reguły, według których funkcjonuje wszystko, co Cię otacza. Zawsze możesz wykształtować w sobie nowe przekonania, nawyki i spojrzenie na rzeczywistość.

Zawsze możesz nabyć wiedzę i mentalność, która pozwoli Ci stworzyć prawdziwie dostatnie życie.

Jeżeli zadajesz sobie takie pytania jak:

  • Dlaczego jedni ludzie opływają w dostatki podczas gdy innym nie starcza pieniędzy na przeżycie?
  • Na czym polega inteligencja finansowa i jaki jest sekret najbogatszych postaci tego świata?
  • Jak zlikwidować utajony lęk przed posiadaniem pieniędzy?
  • Jak w najszybszy sposób osiągnąć inteligencję finansową?
  • Jakie są strategie myślenia i zestaw przekonań tych, którym powodzi się najlepiej?

Ten kurs jest dla Ciebie!

Dzięki szkoleniu Wolność finansowa – Programowanie mentalne:

  • Poznasz sposób bycia i myślenia najbogatszych ludzi tego świata
  • Dosłownie wymeldujesz się z rzeczywistości, w której bieda jest czymś oczywistym i przeprowadzisz się do uniwersum dostatk
  • Wyrzucisz na śmietnik wszystkie zardzewiałe, toksyczne przekonania, które wpajano Ci od najmłodszych lat – łącznie z tymi, które przyswoiłeś w sposób nieświadomy
  • Usuniesz wszystkie blokady, które stoją Ci na drodze do osiągnięcia prawdziwego szczęścia i życia pełną piersią
  • Zaczniesz zarabiać dokładnie tyle, ile potrzebujesz, żeby cieszyć się swoim życiem i realizować wszystkie, nawet najbardziej egzotyczne zamierzenia

Jeszcze się zastanawiasz?

Autor szkolenia jest praktykiem, który osiągnął niezależność finansową dzięki zastosowaniu opisywanych w kursie metod. Przedsiębiorcą, wypróbowującym prezentowany w kursie model myślenia każdego dnia swojej biznesowej pracy. Zajmuje się nie tylko budowaniem własnej niezależności finansowej, ale także działa jako trener liderów i promotor systemów, mających na celu budowanie wolności i niezależności finansowej.

Decydując się na zakup szkolenia możesz być pewien, że Twój rozwój będzie spoczywał w rękach wykwalifikowanego mentora, którego zamierzeniem jest popularyzacja idei powszechnego bogactwa oraz szeroko rozumianej świadomości funkcjonowania w świecie.

Zapisz się do newslettera​​

i otrzymuj informacje i nowych artykułach na blogu, szkoleniach i publikacjach, które pomogą Ci kształtować Twoją przyszłość.