Tożsamość lidera premium.

Dlaczego kurs “Tożsamość lidera premium” jest Ci potrzebny?

Każdego dnia przychodzi nam się zmierzyć z szeregiem decyzji – od tak prozaicznych, jak wybór produktów na śniadanie przez naprawdę poważne i niecodzienne, jak na przykład zakup samochodu.

Przy każdej decyzji musisz odrzucić równie interesujące alternatywy, a jednocześnie przekonać siebie i swoich bliskich do Twojego wyboru. To oczywiście tylko aspekt prywatny – należy również pamiętać o życiu zawodowym, w którym rola lidera może przypaść nam wraz z awansem, przeniesieniem do innego działu lub otwarciem własnej działalności.

Kompetencje przywódcze, siła przebicia i autorytetu, niezachwiana wola i uparcie w dążeniu do celu to kwestie, bez których nie możemy mówić o silnym liderze.

Nikt z nas nie urodził się liderem, nie wygrał tego atutu na loterii ani nie nauczył się tego w szkole.

Potrzebne zatem jest narzędzie, które w skuteczny i łatwo przyswajalny sposób pomoże Ci zmienić swoje myślenie, które rozbudzi w Tobie profesjonalnego lidera.

Takim narzędziem jest właśnie szkolenie VOD Tożsamość lidera premium, które wesprze Cię w wewnętrznej transformacji, przedstawi Ci postawy i sposób myślenia prawdziwego przywódcy.

Niezależnie, czy zarządzasz kilkudziesięcioosobowym zespołem w domu, czy opiekujesz się rodziną – po przepracowaniu tego kursu staniesz się liderem, który inspiruje innych do działania i stawia Cię w roli mentora, autorytetu i przywódcy.

Jak wygląda taki kurs i co jest w nim zawarte?

 

Kurs ten bazuje na 67 sesjach szkoleniowych w 4 modułach, które zawiera coaching liderski i transformacyjny; przekazywana treść to wielowektorowa wiedza nabyta w wyniku doświadczeń, obserwacji i szkolenia trenera.

Nie jest to wykłąd, który odtworzysz w podróży samochodem czy podczas wieczornego SPA – to prawdziwy warsztat, który powinieneś sumiennie i solidnie przepracować.

Ten program potężnego rozwoju to bogactwo wiedzy, która odmieni Twój sposób myślenia, Twoje negatywne nawyki i Twoje postawy; powinieneś potraktować ją jak pełnowartościową sesję osobistą z coachem.

Skuteczna zmiana, transformacja w rozwoju osobistym i zawodowym odkryje z kolei przed Tobą drogę do efektywniejszej pracy i szczęśliwszego życia – a do tego przecież każdy z nas dąży.

Co osiągnę po przepracowaniu kursu kodowania umysłu?

Każdy słuchacz z pewnością wskaże inne dobro zawarte w tym kursie – jedni nauczą się asertywności, inni zyskają na odwadze i śmiałości w działaniach, a jeszcze inni znajdą receptę na zbudowanie autorytetu. Ode mnie dostajesz deklarację następujących ośmiu zmian:

  • Stworzysz definicję lidera i przekonasz się do jego pozytywnej i kluczowej roli;
  • Odnajdziesz w sobie tożsamość lidera, a jeśli ją masz – dodatkowo ją wzmocnisz;
  • Zredefiniujesz i ściśle wytyczysz wizerunek własny jako przywódcy;
  • Zaprogramujesz w sobie zachowania i automatyzmy godne prawdziwego lidera;
  • Zbudujesz w sobie poczucie wiary we własne działania i własnej wartości, zyskasz samoświadomość, siłę przekonywania i przebicia;
  • Ustalisz własny kodeks postępowania w oparciu o standardy i zasady dobrego lidera;
  • Wytworzysz w sobie trwałą motywację popartą wizją, misją oraz realnymi, osiągalnymi celami;
  • Pokonasz lęki, obawy wewnętrzne oraz niepewność, które zastąpisz siłą wpływu, pewnością siebie i pozytywnym nastawieniem;
  • Przyswoisz od praktyka samą kwit esencję strategii i doświadczenia;

Zarówno podczas procesu transformacji, jak i po jego zakończeniu, jestem do Twojej dyspozycji. Zawsze możesz powrócić do nurtującego Cię fragmentu i kilkukrotnie go powtórzyć, by utrwalić w sobie nowo nabyte kompetencje i umiejętności.
Jestem przekonany, że plony, które zbierzesz po tym treningu pozytywnie zaskoczą Ciebie, Twoich współpracowników oraz Twoich bliskich.

Recenzja programu:

To była niesamowita droga. Od samego początku potrzeba skupienia, ale i odwagi, by popracować nad sobą, własnymi demonami i przekonaniami. Całość zajęła mi dłużej ni zakładałam pierwotnie, ale każdy dzień, każda sekunda kursu była tego warta. Jak tylko pozwoliłam sobie na czerpanie z tego kursu i danie sobie tyle czasu ile będzie potrzeba zadziała się magia. Polecam każdemu, kto chce wstąpić na drogę liderstwa i podążać nią, nie zrezygnować. Dziękuję za ten kurs Sławku.”

Zapisz się do newslettera​​

i otrzymuj informacje i nowych artykułach na blogu, szkoleniach i publikacjach, które pomogą Ci kształtować Twoją przyszłość.