Umiejętność XXI wieku – coach.

Realna zmiana

Na pewno słyszałeś już nieco o coachingu, być może nie raz dochodziłeś do stwierdzenia, że to totalna bzdura. Na powstawanie tego rodzaju opinii ma wpływ to, w jaki sposób coaching jest kreowany przez osoby, które nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

To, co widzisz w internecie często nie jest prawdą, tak jest w przypadku coachingu.

Celebryci (guru, trenerzy, mówcy), którzy wygłaszają mowy motywacyjne na swoich kontach, którzy nie mają pojęcia czym jest prawdziwy coaching, powodują, że ludzie ich obserwujący mają złe spojrzenie na tę dziedzinę.

Co daje coaching? –  To tak naprawdę szansa na realną zmianę, dzięki której człowiek nie tylko jest zmotywowany do działania, ale również wie co robić, aby osiągnąć sukces i zadowolenie.

Aby jednak coaching był skuteczny, musi być odpowiednio przeprowadzony.

To co uprawia większość celebrytów nie jest coachingiem. To, co oferują przypadkowe osoby chcące na Tobie zarobić, również nie jest coachingiem. Motywacyjne gadki i puste słowa, to również nic wartego uwagi. Prawdziwy coaching to rozwój i praca nad swoim postępowaniem, dzięki której ludzie osiągają najwyższe i najbardziej upragnione cele.

Coaching – dla kogo?

Coaching jest polecany nie tylko tym, którzy pragną osiągnąć sukces zawodowy. Tak naprawdę przyda się każdemu, kto zauważa w swoim życiu potrzebę zmiany, mowa o życiu osobistym i zawodowym.

Dzisiejszy styl życia jest dla wielu z nas bardzo trudny i wymagający. Aby coś osiągnąć, trzeba się bowiem nieustannie rozwijać i podejmować szereg prób oraz wysiłek. Dodatkowy stres związany z ciągłą potrzebą walki o lepsze życie, powodują media, w których codzienność ludzi sukcesu jest przedstawiona bardzo kolorowo.

Otoczenie również nie pomaga, każdy przecież chwali się swoimi sukcesami na tle zawodowym i osobistym. W takiej sytuacji człowiek może się naprawdę zestresować.

Co jednak zrobić, aby życie było lepsze? Jak osiągnąć sukces i zadowolenie? – na te i inne pytania uzyskasz odpowiedź, gdy skorzystasz z certyfikowanego kursu.

Dlaczego coaching? – ponieważ przyda się dosłownie każdemu, na przykład:

 • gdy chcesz zostać profesjonalnym coachem,
 • jeśli jesteś menadżerem, liderem zespołu albo kierownikiem,
 • jeśli chcesz awansować w pracy,
 • posiadasz własną firmę i chcesz lepiej nią kierować
 • podejmujesz zawód nauczyciela,
 • jeśli masz swoje małe pociechy,
 • jeśli jesteś terapeutą albo mentorem,
 • gdy pracujesz w handlu,
 • zarządzasz lub kierujesz ludźmi

Coaching przyda się każdemu, kto pragnie zmiany i ma cele, które chce osiągnąć, ale niekoniecznie wie jak zrobić to skutecznie.

Profesjonalna wiedza jest najważniejsza

Jeśli chcesz osiągnąć wartościową wiedzę na temat coachingu, która przekłada się na skuteczne działanie i wyraźne efekty, musisz posiadać odpowiednią wiedzę. Oznacza to, iż koniecznością jest skorzystanie z usług profesjonalistów.

Odrzuć więc ofertę celebrytów czy przypadkowych osób, które reklamują się w internecie. Postaw na jakość i pewność. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości odbycia Certyfikowanego kursu Coach. 

Dzięki takiemu kursowi, zyskasz wiedzę na tematy związane z:

 • podstawowymi definicjami i pojęciami,
 • dowiesz się, czym jest prawdziwy i wartościowy coaching,
 • poznasz rodzaje coachingu i jego historię,
 • najważniejsze cechy coacha,
 • jak działać świadomie i efektywnie,
 • jak budować relacje,
 • jakie są mity na temat coachingu,
 • dostaniesz gotowe techniki i modele pracy
 • i wiele wiele innych.

Program rozwojowy “Coach” – to ponad 120 sesji treningowych, gwarancja otrzymania certyfikatu, dostęp z każdego miejsca na ziemi w każdym czasie, duża ilość wartościowej wiedzy a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Jaki kurs oferuje takie możliwości? – oczywiście kurs coachingu online, dzięki któremu można rozwinąć kompetencje jako coach z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki odbyciu takiego kursu dostaniesz odpowiednie zaświadczenie. Będziesz wiedział jak stworzyć sobie i innym szansę na realną zmianę.

Taki kurs to również dobry punkt w CV, na który zwraca uwagę coraz większa ilość pracodawców. Zmotywowany i skuteczny pracownik o cechach przywódczych – czy można zaprezentować się lepiej?

Kurs coachingu to zdecydowanie podstawa, jeśli chcesz posiadać kompetencje efektywnego kierowania własnym życiem czy karierą, jeżeli pragniesz budować zespół lub bardzo dobrze go wspierać.

Podsumowanie

Każdy pragnie mieć satysfakcjonujące życie, zarówno te osobiste jak i zawodowe. Nie każdy jednak wie, jak zyskać szansę na realną zmianę.

Dlatego właśnie warto skorzystać z certyfikowanego kursu coachingowego, dzięki któremu zyskasz szansę na lepsze życie zawodowe i osobiste.

Nowy zawód – coach, to stwierdzenie, które można usłyszeć coraz częściej. Jest to prawda, ponieważ każdego dnia ludzie uświadamiają sobie bardziej, że faktycznie taki zawód jest potrzebny,

Wpływa na to najbardziej styl życia, jakim żyje większość z nas.

Codziennie rośnie liczba obowiązków, a człowiek musi potrafić sobie z nimi skutecznie poradzić.

Dobrze jest przy okazji zadbać o osiąganie celów i satysfakcji. Jeśli chcesz wiedzieć jak to zrobić, skorzystaj z możliwości odbycia certyfikowanego kursu.

To nie tylko wpłynie na sposób Twojego życia, ale również otwiera wiele dróg związanych ze znalezieniem dobrej pracy.

Każdy pracodawca doceni taki wpis w CV.

Dzięki takiemu kursowi masz pewność, że Twoja wiedza na temat coachingu będzie prawidziwa i wartościowa.

Takie rozwiązanie jest dobre nie tylko dla kierowników czy właścicieli biznesów.

Korzyści zauważą także rodzice, pracodawca, osoby działające w handlu czy nauczyciele. Każdy może otworzyć sobie wiele nowych i ciekawych dróg, dzięki nabyciu kompetencji coachingowych. To przełoży się na osiąganie celów w pracy i biznesie, a także życiu zawodowym.

Zachęcam serdecznie, Sławek

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Możliwość komentowania została wyłączona.

Polecane artykuły

Trener jako źródło motywacji sportowca

  Trenerzy są często architektami odporności psychicznej swoich sportowców. Ich wpływ na motywację jest ogromny – zarówno poprzez bezpośrednią komunikację, jak i poprzez projektowanie środowiska

Niewidzialna siła sportowca

Pisałem i mówiłem wielokrotnie, że w sporcie wyczynowym kluczową rolę odgrywa nie tylko sprawność fizyczna, ale w coraz większym stopniu także siła psychiczna. To niewidzialna

Zapisz się do newslettera​​

i otrzymuj informacje i nowych artykułach na blogu, szkoleniach i publikacjach, które pomogą Ci kształtować Twoją przyszłość.