Bezstress – trening mentalny odporności na stres

Wielu z nas już boryka się z dolegliwościami spowodowanymi przez stres, a ich skutkiem jest ból emocjonalny i cierpienie emocjonalne.

Dlatego zaprojektowałem specjalny program nie trapię – aby był dla każdego.

Metoda ta to kurs BEZSTRES, który spowoduje, że znikną przyczyny bólu emocjonalnego. Poza tym odbywa się online i zawsze można do niego wrócić.

Trwający długo stres może doprowadzić do życiowej katastrofy

Nadmierny i trwający długo stres i wiążący się z nim ból emocjonalny to bardzo niebezpieczny stan, który w pewnym momencie potrafi doprowadzić do kłopotów z normalnym funkcjonowaniem w pracy, rodzinie i w życiu towarzyskim.

Może spowodować nawet utratę zatrudnienia i rozpad więzi, związków, ponieważ stres i cierpienie emocjonalne to prosta droga do obniżenia samooceny, trudności w koncentracji, nauce, przyswajaniu nowych umiejętności.

Osoba, która cierpi z powodu bólu emocjonalnego a nie przepracuje przyczyn – prędzej czy później zacznie odczuwać stany lękowe, które mogą przerodzić się w depresyjne.

To z kolei spowoduje wycofanie się z kontaktów społecznych i może prowadzić do uzależnień, zaburzeń zachowania, kłopotów z apetytem i problemów ze snem.

Osoby borykające się z cierpieniem emocjonalnym skłonne są również do samookaleczania się, a nawet prób samobójczych.

Objawy długotrwałego stresu i choroby, które może on spowodować

Psychiczne objawy długotrwałego stresu to na przykład:

– apatia

– tłumienie uczuć

– zamykanie się w sobie

– zapominanie

– napięcie emocjonalne lub nadmierne szukania odosobnienia

– koszmary senne

– poczucie niezadowolenia

– poirytowanie, drażliwość

– słaba koncentracja

– nadmierna skłonność do płaczu, ucieczki lub pobudzenie

– tendencja do łatwego ulegania przerażeniu

Szkolenie nastawione na praktykę

Niewiele jest natomiast takich programów rozwoju jak BEZSTRES, które dotyka istoty późniejszych problemów emocjonalnych, czyli przyczyn pojawienia się długotrwałego stresu.

Między innymi niewłaściwego sposobu myślenia o sobie i otoczeniu. Patrzenia na świat negatywnym okiem, które widzi tylko złe strony naszego obecnego życia i ewentualnej przyszłości.

Często też taki sposób podejścia do myślenia prowadzi do rozpamiętywania przeszłości, oceny, co zrobiliśmy kiedyś źle. To wszystko to prosta droga do niskiej samooceny i negatywnego przekonania o sobie, czyli braku wiary w siebie i trwałego przekonanie, że jesteśmy gorsi od innych.

Zadaniem tego szkolenia jest właśnie uświadomienie sobie, co jest przyczyną stresu i natychmiastowe zlikwidowanie cierpienia emocjonalnego poprzez zmianę w mentalności i myśleniu o sobie i otaczającej nasz rzeczywistości.

BEZSTRESS to po prostu reedukacja emocjonalna i na nowo programowanie umysłu.

Celem kursu jest kształtowanie prawidłowego widzenia wydarzeń i siebie. Tak, aby stres zniknął na stałe z naszego życia lub, gdy się pojawi, był jak najmniej dokuczliwy.

Ćwiczenia i gotowe formularze pracy nad sobą

Kurs wypełniają przede wszystkim ćwiczenia logiczne, gotowe formularze pracy nad sobą, metody technik medytacyjnych, których celem jest reedukacja emocjonalna.

To ona ma przywrócić takie postrzeganie siebie i świata wokół nas, aby stres nas nie dotykał.

Służą temu również specjalne ćwiczenia mentalne pozwalające na stałe umieszczenie w naszej świadomości emocjonalnych podstaw do tego, aby w każdej sytuacji czuć się bezpiecznie i cały czas budować pewność siebie, poczucie wartości oraz spokój i relaks.

Szkolenie BEZSTRES obfituje również w dziesiątki innych technik i strategii, które zostały sprawdzone, potwierdzone i są wykorzystywane przez najlepszych terapeutów oraz psychiatrów.

Szkolenie jest dostępne 24 godziny na dobę i do końca życia

W mojej opinii to szkolenie wyróżnia się też spośród innych podobnych propozycji tym – że brak w nim nic nie wnoszących do zaniku stresu tak zwanych gazetowych porad z psychologicznych rubryk kolorowych czasopism.

Gdzie rzekomi specjaliści radzą, aby w przypadku stresu iść pobiegać lub na basen, ponieważ w ten sposób rozładuje się wewnętrzne napięcie.

Takie porady nie likwidują przyczyn  stresu, tylko zajmują się już jego skutkami, a przecież nie tędy droga do równowagi emocjonalnej.

Inną zaletą naszego szkolenia jest to, iż znajduje się ono na platformie online i dzięki temu można z niego korzystać 24 godziny na dobę. Wtedy, gdy ma się wolny czas i nie trzeba umawiać się na spotkania z prowadzącym. Poza tym, gdy raz się wykupi taki kurs, można z niego korzystać dożywotnio.

W mojej opinii BEZSTRESS zastępuje około 50-60 wizyt u specjalisty, a kosztuje tyle ile jedna porada

Cena całego kursu jest także bardzo atrakcyjna bo wynosi tylko 197 złotych brutto.

To mniej więcej tyle, ile wynosi koszt jednej wizyty u specjalisty.

Tymczasem ten kurs jest alternatywą, czasochłonnych i drogich kuracji mogących kosztować na rynku prywatnym bez NFZ nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Niewielu ma czas i pieniądze na taką terapię. A u nas za niecałe dwieście złotych brutto ma się dożywotni dostęp do dziesiątek ćwiczeń, technik i strategii.

Można cały je powtarzać, wprowadzać nowe i urozmaicać w zależności od czasu i potrzeb. To tak jakby wykupić 50 sesji płacąc za każdą oczywiście oddzielnie.

W mojej opinii – BEZSTRES świetnym programem uzupełniającym samopomoc w tym kontekście.

Od wielu lat jestem ekspertem tworzącym dogłębne programy transformacyjne, których zadaniem jest szybka likwidacja przyczyn różnych problemów emocjonalnych, również tych związanych z długotrwałym stresem.

Napisałem też 7 książek transformacyjnych i poradników o wewnętrznym rozwoju, sposobach przemian osobistych, praktycznym kształtowaniu zmian mentalnych u człowieka.

Zapraszam do współpracy, uściski

Sławek

Projektowanie swojej świadomej i spełnionej przyszłości – program rozwoju

Przedstawiam Ci kompletny program kształtowania sensu swojego życia, wyznaczania kierunku drogi, odkrywania pragnień i rozpalenia wewnętrznego ognia do działania.

Bo pobyt na tej planecie jest podróżą, którą sam musisz sobie uformować.

Nie ma tutaj gotowych recept, szczęśliwych trafów ani przeznaczenia innego niż to, które sam postanowisz sobie stworzyć.

Czekając bez końca na nagłe olśnienie, nigdy nie ruszysz z miejsca.

Więc zrób ten pierwszy krok i weź swoje życie we własne ręce.

Nikt nie zrobi tego za Ciebie – ja też.

Poprzez ten program oferuję Ci jedynie narzędzia, które lata temu zmieniły trajektorię mojego życia. Narzędzia, dzięki którym i Ty przejmiesz całkowitą kontrolę nad swoim losem.

Zainteresowany?

Zapraszam na pokład!

Psychiatra Victor Frankl wykazał, że 89% światowej populacji żyje bez poczucia celu swojej egzystencji.

Możesz mieć wszystkie bogactwa tego świata, jednak do niczego Ci się one nie przydadzą, jeśli nie zadecydujesz, co jest sensem Twojego życia.
Tylko, kiedy dokładnie go sprecyzujesz, będziesz mógł w pełni rozwinąć skrzydła i rozpocząć swoją podróż ku prawdziwemu szczęściu i spełnieniu.

Program rozwoju Projektowanie swojej świadomej i spełnionej przyszłości – będzie dla Ciebie niezastąpionym towarzyszem w tej podróży. Dzięki niemu między innymi:

  • Poznasz wszystkie najważniejsze zasady osiągania sukcesu
  • Sporządzisz dokładną mapę swojego życia
  • Odkryjesz swoje prawdziwe predyspozycje
  • Zrewidujesz wartości, którymi powinieneś kierować się w życiu
  • Wyznaczysz sobie długo- i krótkoterminowe cele
  • Nadasz swoim działaniom konkretny kierunek
  • Zaczniesz wreszcie żyć swoim życiem
  • Poznasz smak szczęścia. A kiedy raz go poczujesz – już nigdy nie pozwolisz, żeby Cię opuściło.

Wyznaczenie właściwego kierunku dla Twojego życia jest o wiele ważniejsze od określania pojedynczych celów. 

Dzięki określeniu priorytetowych dla Ciebie wartości jesteś w stanie intuicyjnie podejmować decyzje, które będą najdoskonalsze dla Twojego rozwoju. Dzięki sprecyzowaniu tego, co ma dla Ciebie największe znaczenie, wyposażysz się w mentalny kompas, który nie pozwoli Ci już nigdy zboczyć z trasy. Będziesz w stanie osiągnąć wszystko, co dzisiaj może Ci się wydawać całkowicie poza Twoim zasięgiem.

Program ten to nie kolejny kurs motywacyjny, tylko praktyczny system kształtujący świadome i celowe życie.

Znajdziesz w nim setki ćwiczeń, dzięki którym dosłownie wykreujesz swoją przyszłość. 

Z miejsca wcielisz w życie wszystkie omawiane w kursie zasady i będziesz obserwował jak dzień po dniu stajesz się coraz doskonalszą pełniejszą wersją siebie.

Przeciętna wegetacja, polegająca jedynie na utrzymywaniu swojego ciała przy życiu to zniewaga dla osoby, którą jesteś naprawdę. Nie musisz dłużej tego znosić.

Twoje wymarzone życie już na Ciebie czeka. Zapraszam do osobistej współpracy.

Zapisz się do newslettera​​

i otrzymuj informacje i nowych artykułach na blogu, szkoleniach i publikacjach, które pomogą Ci kształtować Twoją przyszłość.