Bezstress – trening mentalny odporności na stres

Wielu z nas już boryka się z dolegliwościami spowodowanymi przez stres, a ich skutkiem jest ból emocjonalny i cierpienie emocjonalne.

Dlatego zaprojektowałem specjalny program nie trapię – aby był dla każdego.

Metoda ta to kurs BEZSTRES, który spowoduje, że znikną przyczyny bólu emocjonalnego. Poza tym odbywa się online i zawsze można do niego wrócić.

Trwający długo stres może doprowadzić do życiowej katastrofy

Nadmierny i trwający długo stres i wiążący się z nim ból emocjonalny to bardzo niebezpieczny stan, który w pewnym momencie potrafi doprowadzić do kłopotów z normalnym funkcjonowaniem w pracy, rodzinie i w życiu towarzyskim.

Może spowodować nawet utratę zatrudnienia i rozpad więzi, związków, ponieważ stres i cierpienie emocjonalne to prosta droga do obniżenia samooceny, trudności w koncentracji, nauce, przyswajaniu nowych umiejętności.

Osoba, która cierpi z powodu bólu emocjonalnego a nie przepracuje przyczyn – prędzej czy później zacznie odczuwać stany lękowe, które mogą przerodzić się w depresyjne.

To z kolei spowoduje wycofanie się z kontaktów społecznych i może prowadzić do uzależnień, zaburzeń zachowania, kłopotów z apetytem i problemów ze snem.

Osoby borykające się z cierpieniem emocjonalnym skłonne są również do samookaleczania się, a nawet prób samobójczych.

Objawy długotrwałego stresu i choroby, które może on spowodować

Psychiczne objawy długotrwałego stresu to na przykład:

– apatia

– tłumienie uczuć

– zamykanie się w sobie

– zapominanie

– napięcie emocjonalne lub nadmierne szukania odosobnienia

– koszmary senne

– poczucie niezadowolenia

– poirytowanie, drażliwość

– słaba koncentracja

– nadmierna skłonność do płaczu, ucieczki lub pobudzenie

– tendencja do łatwego ulegania przerażeniu

Szkolenie nastawione na praktykę

Niewiele jest natomiast takich programów rozwoju jak BEZSTRES, które dotyka istoty późniejszych problemów emocjonalnych, czyli przyczyn pojawienia się długotrwałego stresu.

Między innymi niewłaściwego sposobu myślenia o sobie i otoczeniu. Patrzenia na świat negatywnym okiem, które widzi tylko złe strony naszego obecnego życia i ewentualnej przyszłości.

Często też taki sposób podejścia do myślenia prowadzi do rozpamiętywania przeszłości, oceny, co zrobiliśmy kiedyś źle. To wszystko to prosta droga do niskiej samooceny i negatywnego przekonania o sobie, czyli braku wiary w siebie i trwałego przekonanie, że jesteśmy gorsi od innych.

Zadaniem tego szkolenia jest właśnie uświadomienie sobie, co jest przyczyną stresu i natychmiastowe zlikwidowanie cierpienia emocjonalnego poprzez zmianę w mentalności i myśleniu o sobie i otaczającej nasz rzeczywistości.

BEZSTRESS to po prostu reedukacja emocjonalna i na nowo programowanie umysłu.

Celem kursu jest kształtowanie prawidłowego widzenia wydarzeń i siebie. Tak, aby stres zniknął na stałe z naszego życia lub, gdy się pojawi, był jak najmniej dokuczliwy.

Ćwiczenia i gotowe formularze pracy nad sobą

Kurs wypełniają przede wszystkim ćwiczenia logiczne, gotowe formularze pracy nad sobą, metody technik medytacyjnych, których celem jest reedukacja emocjonalna.

To ona ma przywrócić takie postrzeganie siebie i świata wokół nas, aby stres nas nie dotykał.

Służą temu również specjalne ćwiczenia mentalne pozwalające na stałe umieszczenie w naszej świadomości emocjonalnych podstaw do tego, aby w każdej sytuacji czuć się bezpiecznie i cały czas budować pewność siebie, poczucie wartości oraz spokój i relaks.

Szkolenie BEZSTRES obfituje również w dziesiątki innych technik i strategii, które zostały sprawdzone, potwierdzone i są wykorzystywane przez najlepszych terapeutów oraz psychiatrów.

Szkolenie jest dostępne 24 godziny na dobę i do końca życia

W mojej opinii to szkolenie wyróżnia się też spośród innych podobnych propozycji tym – że brak w nim nic nie wnoszących do zaniku stresu tak zwanych gazetowych porad z psychologicznych rubryk kolorowych czasopism.

Gdzie rzekomi specjaliści radzą, aby w przypadku stresu iść pobiegać lub na basen, ponieważ w ten sposób rozładuje się wewnętrzne napięcie.

Takie porady nie likwidują przyczyn  stresu, tylko zajmują się już jego skutkami, a przecież nie tędy droga do równowagi emocjonalnej.

Inną zaletą naszego szkolenia jest to, iż znajduje się ono na platformie online i dzięki temu można z niego korzystać 24 godziny na dobę. Wtedy, gdy ma się wolny czas i nie trzeba umawiać się na spotkania z prowadzącym. Poza tym, gdy raz się wykupi taki kurs, można z niego korzystać dożywotnio.

W mojej opinii BEZSTRESS zastępuje około 50-60 wizyt u specjalisty, a kosztuje tyle ile jedna porada

Cena całego kursu jest także bardzo atrakcyjna bo wynosi tylko 197 złotych brutto.

To mniej więcej tyle, ile wynosi koszt jednej wizyty u specjalisty.

Tymczasem ten kurs jest alternatywą, czasochłonnych i drogich kuracji mogących kosztować na rynku prywatnym bez NFZ nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Niewielu ma czas i pieniądze na taką terapię. A u nas za niecałe dwieście złotych brutto ma się dożywotni dostęp do dziesiątek ćwiczeń, technik i strategii.

Można cały je powtarzać, wprowadzać nowe i urozmaicać w zależności od czasu i potrzeb. To tak jakby wykupić 50 sesji płacąc za każdą oczywiście oddzielnie.

W mojej opinii – BEZSTRES świetnym programem uzupełniającym samopomoc w tym kontekście.

Od wielu lat jestem ekspertem tworzącym dogłębne programy transformacyjne, których zadaniem jest szybka likwidacja przyczyn różnych problemów emocjonalnych, również tych związanych z długotrwałym stresem.

Napisałem też 7 książek transformacyjnych i poradników o wewnętrznym rozwoju, sposobach przemian osobistych, praktycznym kształtowaniu zmian mentalnych u człowieka.

Zapraszam do współpracy, uściski

Sławek

Zapisz się do newslettera​​

i otrzymuj informacje i nowych artykułach na blogu, szkoleniach i publikacjach, które pomogą Ci kształtować Twoją przyszłość.